Kontakt

Har du frågor om oss eller våra produkter är du alltid välkommen att kontakta oss!

Du kan ringa eller skicka e-post. Du hittar våra kontaktuppgifter här under tillsammans med telefon och e-post till vår personal.

Kontaktuppgifter

Adress:
Almhaga Grönsaker AB
Skegrievägen 140
236 91 Höllviken

Telefon:
0410-33 08 71
Org.nr:
556606-4480

Personal

Mattias Petersson
VD

Telefon: 0410 – 33 08 71
Mobil: 0708 – 21 22 32
E-post: mattias@almhaga.se

Jenny Petersson
Ekonomiansvarig

Telefon: 0410 – 33 08 71
E-post: ekonomi@almhaga.se

Maria Anselmsson
Kvalitetsansvarig

Telefon: 0410 – 33 08 71
E-post: maria@almhaga.se

Therese Petersson
Marknad/Order

Telefon: 0410 – 33 08 71
E-post: therese@almhaga.se

Henrik Ralvert
Produktion

Telefon: 0410 – 33 08 71
E-post:henrik@almhaga.se

Ulrike Förster
Ekonomi

Telefon: 0410 – 33 08 71
E-post:ulrike@almhaga.se

Tommy Isaksson
Odlingsansvarig

Telefon: 0410 – 33 08 71
E-post:agro@almhaga.se

Axel Isaksson
Lantbruk

Telefon: 0410 – 33 08 71
E-post:agro@almhaga.se